سیر آموزشی آکادمی بین المللی راهی نو


آکادمی راهی نو، یک مسیر آموزشی کامل و چندسطحی رو برای رشد فردی و اجتماعی مخاطبان فراهم می‌کنه. یعنی از ابتدا تا انتها، یه راه مشخص داریم که فرد می‌تونه ازش عبور کنه و خودش رو بهبود بده. این روند پیشرفت از طریق دوره‌های مختلف، از خودشناسی تا تربیت راهبر، بهمون فرصتی کامل برای رشد فردی،رشد اجتماعی و رقم زدن یک زندگی حرفه‌ای می‌ده. برای اینکه بتونیم به این هدف برسیم، یه ساختار آموزشی سلسله‌مراتبی درست کردیم. اولین قدم این سفر، دوره جامع خودشناسیه. دوره ای فوق العاده بی نظیر با جامعیت محتوایی از فلسفه تا روانشناسی و آموزه های معنوی . اینجا فرد قراره با خودش ملاقات کنه و به خودآگاهی برسه. قراره با ظرفیت ها، استعدادها و نقاط قوت و ضعفش دقیق تر و آگاهانه تر مواجه بشه و برای ادامه زندگی طرحی نو داشته باشه.

در حین مسیر می‌تونیم با مدرسه معنا و معنویت طلاشو همراه بشیم. اینجا نقطه ی اوج تحوله. در اینجای مسیر تجربه‌ای کاملاً متفاوت و تحول‌گرایانه ای رو تجربه می‌کنیم و به معنا و معنویت عمیقی پی می‌بریم که گفتنی نیست . بعد از این مرحله، نوبت به مدرسه زندگی می‌رسه که یه دوره بلندمدت حضوریه. شرط حضور تو این دوره گذروندن دوره جامع خودشناسیه .

وقتی این مسیر فوق جذاب و پر از نور رو سپری کردیم و تمامی دوره‌ها رو گذروندیم، می‌تونیم به عنوان یک فرد موثر در جامعه به کمک مردم بیایم. می تونیم به عنوان یک راهبر کاربلد و همه جانبه راهگشای گره های مردم جامعه باشیم. این امکان در دوره تربیت راهبر میسر میشه .  البته برای شرکت در این دوره، باید علاوه بر پیش‌نیازهای قبلی، در آزمون ورودی مصاحبه شرکت کنیم. این دوره به ما کمک می‌کنه تا جز معدود راهبران حرفه‌ای بشیم و بتونیم اصول و مبانی درست رو به دیگران آموزش بدیم و راهنماییشون کنیم.

در این دوره ویژه، ما می‌تونیم برند شخصی خودمون رو ثبت کنیم و به عنوان مربی، تجربیات و مهارت‌هامون رو به اشتراک بذاریم و به افراد دیگه در زمینه‌ی مورد علاقه‌شون آموزش بدیم و تسهیل‌گرشون باشیم.

این مسیر یادگیری رو می‌تونیم به صورت گام به گام در زیر مشاهده کنید، از ابتدا تا انتها. پس اگه دنبال توسعه شخصی و حرفه‌ایت هستی و می‌خوای برند شخصی خودت رو ثبت کنی، آکادمی راهی نو همراهته و منتظریم که با افتخار تو رو در این سفر همراهی کنیم.

 

مسیر یادگیری

1
گام اول

دوره جامع خودشناسی

سفر قهرمانی نجات ذهن از من

گام اول
2
گام دوم

دوره طلاشو

مدرسه معنا و معنویت

گام دوم
3
گام سوم

مدرسه مهارت محور زندگی

مبتنی بر رویکرد CTM

گام سوم
4
گام چهارم

دوره تربیت راهبر

گام چهارم