یکی از مشکلاتی که سالهای اخیر در فضای آموزشی کشور دیده می شود، این است که مخاطبِ این مجموعه ها از تک بعدی بودن آن آموزه ها احساس خوبی ندارد؛ بارها از مخاطبان آکادمی شنیده ایم که ما حسِ خوبی از این مطالب صرفا روانشناسی(رشد فردی و خودیاری) نداریم، چون می ترسیم با ارزشها و ‌باورهای معنوی ما هماهنگ نباشد. از طرفی برخی دیگر می گویند ما این نگاه ظاهری به آموزه های معنوی را نمی پسندیم و دوست داریم عمیق تر و اصیل تر این آموزه ها را پیگیری کنیم. و در این میان هستند افرادی که از کاربردی نبودن و عدم جذابیت این آموزش ها احساس خوبی ندارند .  

به نظر میرسد مخاطب امروزی برای داشتن یک زندگی خوب به چیزی نیاز دارد که کاربردی و از طرفی عمیق باشد، هم نیازهای روحی و روانی او را پوشش دهد، هم با باورهای معنوی اش سازگار باشد و هم جذاب و قابل انتقال برای دیگران باشد.

ما با مشاهده این حجم نیاز و دغدغه مردم به مسئولیت رسیدیم؛
مسئولیتی برای ساخت آموزش‌هایی اصیل، کاربردی، خلاق و بدیع

تولد راهی نو

آکادمی بین المللی راهی نو یک مجموعه مستقل و خصوصی میباشد که توسط جناب آقای سیدمحسن میرعمادی در سال ۱۳۹۸ پس از حدود ۱۰سال تحقیق و پژوهش و مطالعات علمی متنوع تاسیس گردید و در این مدت کم با برگزاری بیش از 3۰۰۰ جلسه لایف کوچینگ با رضایت بالای مخاطبین و برگزاری دوره های متنوع و جدید آموزشی، افقی جدید در فضای آموزشی کشور ایجاد نمود.

چرا آکادمی؟

راهی نو به معنای واقعی یک آکادمی می باشد. آکادمی جایی است که برای رفع نیازهای عمومی جامعه در یک زمینه ی خاص به تولید و ترویجِ “علم کاربردی” اقدام میکند که اولین بار افلاطون این واژه را به حلقه علمی خود و شاگردانش داد، که در آنجا برایِ زندگی بهتر مردم آتن محتوا تولید میکردند… 

به این معنا؛ مجموعه آموزشی راهی نو هم یک آکادمی است؛ که یک نگاه چند جانبه به زندگی داشته و یکی از علل موفقیتش از دیدگاه مخاطبین، همین جامع بودنش می باشد.

کارخانه تولید محتوای راهی نو

راهی نو دقیقا خلاء بین محتوای اصیل و کاربردی و عمیق رو پرمیکند؛ یعنی با یک نگاهِ چند بعدی برای اصالت محتوا از آموزه های معنوی (قرآن، روایات، عرفان) کمک گرفته از طرفی برای عمیق تر شدن محتوا از فلسفه متعالیه ملاصدرا، خصوصا حرکت جوهری استفاده میکند. در کنار اینها جهت کاربردی تر شدن محتوا به روان شناسی هایِ موجِ سوم روز، خصوصا روان شناسی های مبتنی بر پذیرش مثل ACT  و روانشناسی مثبت نگر توجه دارد. در نهایت پس از ترکیب همه این علوم و بومی سازی با روشِ کوچینگ از جامعه نیاز سنجی کرده و با دو ابزار منتورینگ و آموزش به بهترین شکل این محتوا را به مخاطب خودش منتقل میکند.

رسالت راهی نو​

ما در آکادمی راهی نو به آموزش مهارت های اعلای زندگی و هر آن چیزی می‌پردازیم که برای یک زندگی موثرتر و حرفه‌ای‌تر نیاز است. با این آموزش‌ها، هرکسی می‌تواند خود را بهتر شناخته، رسالت و ماموریت حضور خود در این کره خاکی را کشف کرده و مهارت های لازم جهت اداره زندگی شخصی، خانوادگی و اجتماعی خود را یاد بگیرد و نهایتا به یک راهبر و مربی زندگی تبدیل شده و در بالاترین سطح اثرگزاری ایفای نقش نماید.
رسالت راهی نو طراحی و اجرای فرایندهای آموزشی اصیل، عمیق، کاربردی و جامع در قالبی روان و جذاب برای رسیدن به یک زندگی بهتر میباشد که به لطف خدا این روند آموزشی در مدتی بسیار کم مورد استقبال کارآفرینان بزرگ کشور، طبقات عمومی مردم، اساتید و دانشجویان قرار گرفت؛ در یک نمونه یکی از بزرگترین مجموعه های اقتصادی کشور با ۵۵ هزار کارمند از متقاضیان و مشتاقان اجرای این سیستم در مجموعه کلان خود شدند.

پیام‌های تشکر و رضایت مخاطبین

گوشه بسیار کوچکی از نتایج آکادمی

مدرسه طلاشو
مدرسه طلاشو
بیشتر بخوانید
من‌ یه حساب پس انداز برا خودم درست کردم مخصوص شرکت در کلاسای شما هر وقت پول دستم بیاد میریزم به اون حساب تا زمانی که دوره ای باشه بدون دغدغه بتونم ثبت نام کنم... بی هدف شده بود؛ اما الان دارم به جواب سوالام میرسم و زندگی و مشکلاتش داره برام معنی پیدا میکنه؛ خیلی خوشحالم که‌ با مجموعه شما آشنا شدم.
عمومی
عمومی
بیشتر بخوانید
اینقدر واضح و کامل و ملموس تدریس میکنید که آدم دلش نمیاد کلاسی رو جابندازه، همیشه گفتم شما با تمام وجود آموزش میدید واقعا یک دنیا ممنون از شما🌹
دوره خودشناسی
دوره خودشناسی
بیشتر بخوانید
مربی مطالبی رو میگن که نه تو کتابی خوندم بودم و نه شنیده بودم. یه مدتی بود خیلی از خودم دور شده بودم و به بیرون توجه میکردم از همون موقع زندگیم بی هدف شده بود؛ اما الان دارم به جواب سوالام میرسم و زندگی و مشکلاتش داره برام معنی پیدا میکنه؛ خیلی خوشحالم که‌ با مجموعه شما آشنا شدم.
مدرسه طلاشو
مدرسه طلاشو
بیشتر بخوانید
بنده سالها درگیر وسواس فکری و عملی بودم و سالها تحت نظر پزشکِ روانشناس دارو مصرف میکردم ولی جدیدا به مرور داروها را قطع کردم و خدا رو شکر از طریق رفع ابهام خیلی از رفتارهای وسواس گونه رو بااعتماد بنفس رو به بالا انجام نمیدم و اینا رو همه از تاثیرات طلاشو دارم...
عمومی
عمومی
بیشتر بخوانید
شما اولین نفری بودین که چند سال پیش ذهن منو نسبت به دنیا عوض کردین اون موقع یه زن تنهای افسرده ناامید با بچه بودم که هیچ راهی بلد نبودم..
مدرسه طلاشو
مدرسه طلاشو
بیشتر بخوانید
من از دست خیلی ها ناراحت بودم و دلم شکسته بود ازشون ولی همه رو بخشیدم و الان حس سبکی فوق العاده ای دارم اصن انگار رو ابرام...
مدیریت کمالگرایی
مدیریت کمالگراییخانم فاطمه زمانی
بیشتر بخوانید
دوره کمالگرایی بسیار پربار بود و من نهایت استفاده رو بردم و علاوه بر محتوای خود دوره نکات بسیار خوبی هم درباره زندگی بهمون آموزش داد...
عمومی
عمومی
بیشتر بخوانید
⭕️ الحمدلله شما رو تو مسیر زندگیم دارم شمایی که هم شاهراه زندگیمو نشونم دادین و هم نشونه ها و تابلوهای زندگیمو؛ راهی نو بی نظییییره!
مدیریت کمالگرایی
مدیریت کمالگرایی
بیشتر بخوانید
دوره عالی تر از حد تصورم بود ؛ کمال تشکر و قدردانی رو از مربی عزیزمون دارم که همه جوره برای دوره سنگ تموم گذاشتن
قبل
بعدی

ارزش‌های ما

حوزه فعالیت آکادمی راهی نو

فعالیت‌های آکادمی راهی نو در سه بخش می‌باشد که به آن درختواره راهی نو گفته می‌شود.

 

ریشه

خودشناسی

ساقه

روابط

شاخه و میوه

دستاورد

(خودشناسی، استعدادیابی، معنویت سبک زندگی، مهارت‌های زندگی، مربیگری)

آدرس آکادمی

– تهران، خیابان پیروزی، چهارصددستگاه، جنب امام علی، واحد 9، طبقه 5

– دسترسی بسیار ساده از طریق مترو خط 4 ایستگاه ابن سینا (فاصله تا ایستگاه کمتر از یک دقیقه)

– دسترسی راحت از طریق اتوبان امام علی(ع)

** دفتر آکادمی در محدوده هیچ طرحی (ترافیک، زوج و فرد، آلودگی هوا) نیست.

راه‌های ارتباطی با راهی نو

ساعات کاری مجموعه:

شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 الی 18

امکان مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی وجود دارد.

بیوگرافی موسس آکادمی راهی نو

مربی زندگی؛ سید محسن میرعمادی

کوچ خودشناسی | خودشکوفایی | توانمندسازی | رشد و تحول فردی و سازمانی

 • بنیانگذار آکادمی آموزشی راهی نو
 • رتبه اول کارشناسی ارشد فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی تهران
 • مدرک تخصص فلسفه های شدن آکادمی علوم 
 • مربی حرفه ای بین المللی از FCA انگلیس
 • مربی حرفه ای مدیران با مدرک MAC از سازمان جهانی کوچینگ
 • مربی حرفه ای کوچینگ گروهی و سازمانی CCE از FCA انگلیس
 • مستر بین المللی استادی از دانشگاه MPT اتریش
 • مدرک تخصصی روان شناسی مثبت نگر و روان شناسی اکت
 • طراحی و اجرای متفاوت ترین فرایندهای آموزشی با بیش از 20 دوره
 • طراحی جامع ترین دوره خودشناسی کشور
 • بنیانگذار سیستم آموزشی BCS
 • برگزاری بیش از 3000 جلسه لایف کوچینگ فردی و گروهی
 • مشاور و مربی زندگی غول های اقتصادی کشور
 • 100 ها ساعت سخنرانی با موضوعات مختلف در کارگاهها و همایش ها و جلسات متنوع

محصولات و خدمات

خدمات آموزشی راهی نو در دو روش بصورت آزاد و سیر پیشنهادی vip راهی نو تقدیم میشود. دوره های آزاد در واقع بدون پیش نیاز بوده و هر مخاطبی با هر میزان تحصیلات میتواند از آموزش ها استفاده کند. اما سیر پیشنهادی راهی نو پیش نیاز دارد.

دوره‌های آزاد

دوره‌های غیرآزاد (وابسته به پیش نیاز)

دوره‌های لایف کوچینگ با خود مربی