5.00
(1 امتیاز)

دوره برنامه ریزی و مدیریت زمان

دسته بندی ها: دستاورد, دوره های آزاد
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

اطلاعات کلی دوره برنامه ریزی و مدیریت زمان

 • موضوع: راهنمای کامل، متفاوت و اثر بخش برنامه ریزی و مدیریت زمان
 • مخاطبان: کلیه افرادی که می خواهند با استفاده صحیح از زمان خود و با برنامه حرفه ای، به موفقیت برسند.
 • مدت زمان دوره: حدود 600 دقیقه فایل آموزشی
 • نحوه برگزاری دوره: به صورت جلسات آنلاین و آفلاین تصویری + پشتیبانی
 • مدرس دوره: سیدمحسن میرعمادی

زندگی بدون برنامه ریزی چه شکلیه ؟

بدون یک برنامه ریزی خوب و اصولی، مطمئنا کارها و اموراتان در دست انجام ما به شدت از کنترل خارج می شوند. اگه یک برنامه مهم مثل یک مهمانی، یک پروژه درسی یا یک امتحان در پیش داریم، گاهی روزها بدون اینکه هیچ کاری برای آنها انجام دهیم می گذرند و هر چه به آن اتفاق مهم نزدیک می شویم، دچار استرس شدیدی می شویم که آیا می توانم به موقع انجامش دهم یا خیر ؟

شاید به نحوی آن کار با اولویت را با موفقیت انجام دهیم و به مشکلی نخورد اما از این استرس و هیجان منفی  اضافی کلی رنجیده ایم. و باز هم برای امورات بعدی زندگی به همان شکل ادامه می دهیم و روز از نو و روزی از نو …

 

برنامه ریزی مگه آموزش دیدن نیاز داره ؟

وقتی اسم برنامه ریزی میاد در ذهن ما نوشتن فهرست کارها و انجام دادن به ترتیب آنها شکل می گیرد که یکی از ساده ترین روش های برنامه ریزی است. این روش که شاید شما هم تجربه اش کرده باشید، خیلی ها را از برنامه ریزی نا امید کرده و برای آنها جواب نداده است. چرا ؟؟؟

زیرا اولا بدون آموزش اصولی وارد برنامه ریزی شده اند و این روش که بازدهی را پایین می آورد، نتایجی که به بار می آورد فاجعه بار است و در واقع توانایی انجام کارها را از بین می برد.

ثانیا افراد معدودی به دنبال یادگرفتن اصولی برنامه ریزی هستند، ضمن اینکه در مدرسه و حتی معمولا در محل کار هم این مهارت به ما آموزش داده نمی شود. پس طبیعی است که در برنامه ریزی های گذشته مان شکست خورده باشیم.

 

دوره برنامه ریزی و مدیریت زمان دقیقا چیست؟

اگه شما فردی هستید که کلی برنامه و هدف تو ذهنتون دارید که دوست دارین انجامش بدین و معمولا یا فراموشش می کنید یا به موقع انجام نمی دهید، احتمالا نیاز به گذراندن آموزش برنامه ریزی و مدیریت زمان دارید تا با یاد گرفتن اصولی و صحیح آن به سبک حرفه ای ها کارهایتان را تیک بزنید و موفقیت های پی در پی را کسب نمایید.

دروس و سرفصل های دوره برنامه ریزی و مدیریت زمان

 

 • زمین برنامه ربزی 
 • کاشت برنامه
 • داشت برنامه
 • برداشت برنامه

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسانی که در مدیریت کارها و مدیریت زمان خود به دچار مشکل اند.

دانشجویان شب امتحانی که معمولا برای  وقت کم می آورند

افرادی که همیشه کارهای عقب افتاده زیادی دارند

مدیران و کارکنانی که فکر می کنندهیج وقت، زمان کافی ندارند

کسانی که بارها در برنامه ریزی شکست خورده و آنرا کنار گذاشته اند.

به ویژه کسانی که به خاطر بی برنامگی خود، فرصت های زیادی را از دست داده اند.

ویژگی های منحصر به فرد این دوره آموزشی

کامل و جامع بودن

معتبرترین روش های جهانی

مطالب ساده سازی شده

بیش از 600 دقیقه آموزش

پشتیبانی فوق حرفه ای

 

مدرس دوره کیست؟

سیدمحسن میرعمادی، مربی زندگی

 • نیانگذار آکادمی آموزشی راهی نو
 • کارشناسی ارشد فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی تهران
 • عضو گروه فلسفه های شدن آکادمی علوم اسلامی
 • مستر بین المللی استادی از دانشگاه MPT  اتریش
 • مربی حرفه ای بین المللی از FCA  انگلیس
 • مربی حرفه ای مدیران با مدرک MAC  از سازمان جهانی کوچینگ
 • شرکت در دوره های متنوع روان شناسی مثبت نگر و روان شناسی اکت
 • طراحی و اجرای متفاوت ترین فرایندهای آموزشی با بیش از 20 دوره
 • بنیانگذار سیستم آموزشی BCS
 • برگزاری بیش از 2000 جلسه لایف کوچینگ فردی و گروهی
 • مشاور و مربی زندگی غول های اقتصادی کشور
 • 100 ها ساعت سخنرانی با موضوعات مختلف در کارگاهها و همایش ها و جلسات متنوع

اگر در این دوره شرکت نکنیم چه اتفاقی میافتد؟

یک لحظه تصور کنید قرار باشد تا آخر عمر مانند قبل زندگی کنید و بدون برنامه ریزی و مدیریت زمان پیش بروید. در این صورت چقدر باید هزینه بپردازید؟ اصلاً هزینه را کنار بگذاریم؛ چقدر باید در این مسیر سختی بکشید و اتفاقات ناامیدکننده به سراغتان بیاید؟ خب، این موارد را ابتدا با هم مرور کنیم؟

همیشه کارهای عقب افتاده زیادی خواهید داشت

افراد به خاطر بی نظمی شما ناراحت خواهند شد

هیچ گاه به انجام تمام کارهای خود نمی رسید

وقتتان را هدر می دهید و به این خاطر استرس می‌گیرید

موفقیت را از همیشه به خود دورتر خواهید دید

فرصت ها مناسب برای پیشرفت را از دست می دهید

 

نحوه پرداخت هزینه این بسته آموزشی

شما از طریق همین صفحه و با افزودن به سبد خرید میتوانید به فایل های این آموزش دسترسی پیدا کنید

اگر به هر دلیلی نتوانستید از طریق پرداخت انلاین محصول را دریافت کنید،می توانید با استفاده از شماره کارت زیر اقدام به واریز وجه نمایید و تصویر رسید آن را به پشتیبان شبکه اجتماعی ما ارسال نمایید.

هزینه دوره ؟

مبلغ سرمایه گذاری : 2 میلیون تومان می باشد که میتوانید از در دوره های زمانی مختلف از تخفیف دوره استفاده نمایید.

 چرا برنامه ریزی اینقدر مهم است؟

شما هر چقدر که هدف های مهمی داشته باشید، اگر برنامه ای برای پیاده سازی این هدف نداشته باشید، اهداف و خواسته های شما فقط یک آرزو خواهند ماند و چیزی که باعث می شود اهداف شما به مرحله عمل برسند، اقدام های روزانه برای آن هستند.

اگر اهدافمون رو روزانه چک نکنیم و برایش اقدامی نکنیم، از خاطر خواهند رفت و بعد از مدتی می بینیم پیشرفتی در آن ها نداشته ایم احساس بی انگیزگی به آن ها خواهیم داشت و این داستان باعث می شود که این اهداف را فراموش کنیم و مجددا به دنبال یکسری اهداف جدیدی باشیم.

بنابراین اهمیت برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف اینجا مشخص می‌شود!

مدیریت زمان چیست ؟

زمان منبعی استثنایی است که قابل ذخیره شدن نیست!

هر شخص در هر روز زمان مشخصی را در اختیار دارد، بنابراین مراقب زمان باشید چرا که اگر به درستی از آن بهره نبرید برای همیشه آن را از کف داده‌اید.

بسیاری از افراد، احساس می‌کنند که کارهای زیادی برای انجام دادن دارند اما زمان کافی در اختیار ندارند. آن‌ها کمبود وقت را عامل اصلی مشکلاتی چون وضعیت بد مالی، استرس، مشکل در روابط و … میدانند. مدیریت عاقلانۀ زمان به شما کمک می‌کند تا برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌های خود برنامه ریزی کنید و بعدها حسرت نخورید.

مدیریت زمان به دلایل زیر هم اهمیت بسیار زیادی دارد:

از طریق مدیریت زمان به طور مناسب، می‌توانید زمان طلایی برای رسیدن به آرزوهایتان را خلق کنید نه اینکه منتظر آن بمانید. با برنامه‌ریزی دقیق زمان بیشتری برای انجام کارها در اختیار خواهید داشت.

مهارت مدیریت زمان به شما کمک می‌کند تا با تلاش و زمان کمتر کارها را به انجام برسانید و از اتلاف وقت و انرژی شما جلوگیری می‌کند و شما را خلاق‌تر و سازنده‌تر می‌کند.

مدیریت زمان به شما کمک می‌کند میزان زیادی از انرژی عاطفی و ذهنی خود را صرف آنچه دیگران در مورد شما فکر می‌کنند یا می‌گویند، نکنید، از حواس پرتی ها دوری کنید و از مسیر مستقیم اهداف خود خارج نشوید.

مدیریت زمان در نهایت منجر به گرفتن تصمیمات بهتر می شود. هنگامی که برای یک انتخاب و تصمیم زمان کمی داشته باشید، سریع باید به نتیجه برسید و بنابراین اگر وقت کافی برای فکر کردن نداشته باشید ممکن است نتوانید تصمیم مناسب بگیرید..

با مدیریت زمان می توانید بیشتر یاد بگیرید. بیشتر بیاموزید و تجارب بیشتری به‌دست آورید. به عنوان مثال دانشجویانی که کنترل مناسبی بر زمان خود دارند، زودتر فارغ‌التحصیل می‌شوند، زودتر وارد بازار کار می‌شوند و با استفاده از این مهارت، فرصت بیشتری برای تجربه و آموختن چیزهای مختلف در کار خود خواهند داشت.

 

کار یا زندگی؟

شما هم خیلی وقت ها این موضوع ذهنتان را درگیر خودش می کند و نمی دانید که بین کار و زندگیتان کدام را باید انتخاب کنید؟ اصلا به نظرتان باید یکی را انتخاب کرد؟!! شاید خیلی از ما هرگز نتوانسته‌ایم تعادل ایجاد کنیم.

از این جهت که حتی وقتی به خانه می‌رسیم هم مجبوریم کارهای اداره یا محل کار را ادامه دهیم و وقتی در محل کار هستیم، ناچار به خانه و رسیدن به آرامش خانه فکر می‌کنیم. این باعث می‌شود که نه از کارمان لذت ببریم و نه از زندگی‌مان.

در این دوره یاد خواهید گرفت که چطور تعادل بین کار و زندگی تان برقرار کنید. به این ترتیب میزان رضایت شما از زندگی و کارتان افزایش می‌یابد و کیفیت زندگی‌تان بهتر خواهد شد. بیشتر و بهتر برای خانواده خود وقت می‌گذارید. به امور شخصی خود می‌رسید و وقت بیشتری ذخیره خواهید کرد.

 

تجربه برنامه ریزی را داشتید؟

تا حالا برای شما هم پیش آمده که یک سری لیست بلند از کارهایی که می خواهید انجام دهید را تهیه کرده باشید؟

همه ما مثل میلیون ها نفر حتما یک بار تجربه برنامه ریزی در زندگیمان را داشته ایم و تصمیم گرفتیم که طبق برنامه هایمان پیش بریم، مرتب و منظم باشیم و لیستی بلند از کارهایی که قرار است انجام دهیم را آماده کرده باشیم.

اما چه اتفاقی که برنامه های ما عملی نمی شوند و لیست کارهایمان هرروز بلند و بلندتر می شود؟ واقیعت این است که ما برنامه ریزی خوبی را نداریم و اشتباه برنامه ریزی می کنیم در این دوره می خواهیم برنامه ریزی درست، اصولی و حرفه ای را با هم انجام دهیم.

 

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

من ماهیانه چند میلیون تومان برای یادگیری خودم همسرم و همکارانم سرمایه گذاری می‌کنم و در کارگاه‌ها و دوره‌ها و سمینارهای معتبر دنیا شرکت می‌کنم. این کار من شاید برای بسیاری از افراد، نشانه احمق بودن من و دور ریختن پول باشد!

اما به نظر من این دید بسیار ساده لوحانه است! چطور است که ما در یک رستوران یا وقتی که برای خرید پوشاک مراجعه می‌کنیم به سادگی چندصدهزار تومان خرج می‌کنیم اما زمانی که موقع سرمایه گذاری روی خودمان می‌شود، دستمان می‌لرزد و اصطلاحاً چرتگه می‌اندازیم؟

پیشنهاد می‌کنم شما نیز مانند من، همیشه بخشی از درآمد خود را برای آموزش اختصاص دهید، درست مثل قبض آب و برق و یا خوراک و پوشاک!

با همه این اوصاف، تمام تلاش مجموعه ما بر این بوده که مبلغ این دوره کاملاً منصفانه باشد ما این دوره را به همراه فایل های ویدیویی و صوتی به قیمت 490 هزار تومان در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید به بهترین نحو در زندگیتون برنامه ریزی داشته باشید و به تمام  کارهایتان برسید.

 

تهیه محصولات و دوره‌های آموزشی مناسب، سرمایه گذاری است

اگر این دوره را تهیه نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند!
جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند!

اصلاً دلیل این که این دوره را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. متفاوت فکر کنید و متفاوت برنامه ریزی کنید و کنترل کارهای خود را بیشتر در دست بگیرید.

لطفاً به این فکر کنید که تهیه نکردن این دوره چه بهایی برای شما خواهد داشت؟

چه فرصت‌هایی را ممکن است از دست بدهید؟

به این فکر کنید که شما با برنامه ریزی قوی که در کارهایتان انجام می دهید می توانید درآمد خودتان را افزایش دهید و کارهایی که انجام آن شاید 4 ساعت طول می کشید را با مدیریت زمان مناسب آن را در یک ساعت انجام دهید.

 

بهانه هایی برای تهیه نکردن دوره مدیریت زمان و برنامه ریزی 

از آنجاکه افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

الان وقت ندارم!

باشه بعد از تعطیلات!

برنامه ریزی کردن که کاری نداره

چی میخواد بگه تو این دوره؟!

یکم تمرین کنم میتونم طبق برنامه ریزی خودم پیش برم

باشه یکم سرم که خلوت شد…

زندگی به این خوبی! چشه مگه؟

موفق شدن دردسرهای خودش را داره… من به همین زندگی راضی‌ام…

الان کارهای مهم‌تری دارم…

من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم…

خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!

بعید می دونم اثری داشته باشه….

دیگه از من که گذشته…

این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم…

من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه…

و…

اما شما که تا الان این مطالب را به دقت خوانده اید، مطمئناً جزو 20 درصد برتر جامعه هستید. 20 درصدی که به دلیل شجاعت خود و توانایی رو به رو شدن به ترس ها و مشکلات 80 درصد باقی مانده مدیریت خواهند کرد…

چطور از سایت

راهنمای خرید محصول از طریق تلفن همراه

 

راهنمای خرید محصول از طریق کامپیوتر

 چطور دوره آموزش مدیریت زمان را بخریم؟

به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهید این تصمیم مهم را بگیرد و با تهیه این دوره غیر حضوری، مهارتی مهم یاد بگیرید و شغلی خوب برای خود دست و پا کنید!

برای این کار کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید و گام‌های بعدی را طی کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. بعد به درگاه بانکی هدایت می‌شوید و بعد از پرداخت وجه، می‌توانید فایل‌ها را دانلود کنید و به آنها دسترسی داشته باشید.
همچنین اگر دوست داشتید از روش کارت به کارت استفاده کنید، می‌توانید به شماره کارت زیر مبلغ دوره را واریز کنید

 

پرداخت ارزی مبلغ محصولات

برای پرداخت ارزی (ویژه دوستان و همراهان خارج از کشور) روی تصویر زیر کلیک کنید:  (پرداخت ارزی، پرداخت با بیت کوین و پرداخت با تتر)

نمایش بیشتر

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

 • این دوره مبتنی بر 4 فصل کلی است با این عناوین: 1- زمین برنامه 2- کاشت برنامه 3-داشت برنامه 4-برداشت برنامه
 • در فصل اول، زمین برنامه ریزی را مهیای برنامه می کنیم. در این فصل به مباحثی چون شناخت روان انسان، حرکت براساس اوقات، آشنایی دقیق ساختار اوقات و طلوع حضرت زهرا (س) در برنامه ریزی خواهیم پرداخت.
 • در فصل دوم به سراغ تقویت عضلات برنامه ریزی خواهیم رفت و در مورد مقام شب و دوران نهفتگی خواهیم رفت و در مغرب و عشای برنامه ریزی همه امور عقب افتاده، در جریان و در آینده را برای خود لیست می کنیم و برای آنها ترمینال می سازیم.
 • در فصل سوم به مقام صبح و ظهر برنامه خواهیم پرداخت و به موانع اجرای برنامه ها رسیدگی خواهیم کرد .
 • در فصل چهارم هم می رسیم به ارزیابی برنامه ی اجرا شده در اوقات قبل .

محتوای دوره

روز اول

 • جلسه اول
  50:40
 • جلسه دوم
  01:08:51
 • خلاصه جلسه اول و دوم
  12:56
 • اسلاید جلسه اول و دوم

روز دوم

روز سوم

روز چهارم

روز پنجم

صوت تمامی جلسات

هدیه: دوره لکه گیری از برنامه

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

5.0
جمع 1 امتیاز
5
1 رتبه بندی
4
0 رتبه بندی
3
0 رتبه بندی
2
0 رتبه بندی
1
0 رتبه بندی
2 سال قبل
بی نظیر ترین دوره آموزشی طراحی وبی که میتونید شرکت کنید!
با تشکر از استاد گرامی عزیز

درخواست مشاوره

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

آیا می خواهید برای همه فعالیت های عمده در محل ، اعلان دریافت کنید؟